O nas

Global Technik – klasa mistrzowska

Global Technik to firma specjalizująca się w dziedzinie remontów instalacji przemysłowych. Nasze usługi obejmują prace modernizacyjne i remontowe w wielu branżach (m.in. mechanicznej, elektrycznej, automatycznej, izolacyjnej, chemicznej, energetycznej) – zarówno dla największych przedsiębiorstw w Polsce, jak i kontrahentów zagranicznych.

O wykonanie projektów i odpowiednią dokumentację dba nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra, co gwarantuje wysoką jakość realizacji. Warto wiedzieć, że korzystamy z infrastruktury technicznej, sprzętu i wyposażenia wyłącznie od renomowanych producentów.

Jako partner techniczny w dziedzinie technologii uszczelnień i materiałów trudnościeralnych proponujemy indywidualne rozwiązania, a także korzystne dla Klienta innowacje. Dostarczamy odpowiednio dobrane zawory, części zamienne i kompensatory. Zajmujemy się montażem i demontażem maszyn, zespołów mechanicznych oraz urządzeń instalacji przemysłowych. Wykonujemy konstrukcje stalowe i hale przemysłowe. Regenerujemy wszelkiego rodzaju armaturę przemysłową oraz świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie obróbki skrawaniem metali.

Od sierpnia 2010 r. działamy na polskim rynku jako wyłączny przedstawiciel firmy KSD GmbH Koethen. Global Technik to gwarancja jakości i profesjonalizmu.